sobota, 20 sierpnia 2011

Pełna załamka

Krótko i rozpaczliwie :(
Uczę się do tego postępowania karnego. Mam podręcznik stan prawny na styczeń 2008. Patrzę w lexie- od tamtego czasu 15 ustaw zmieniających... :( Czas odłożyć koraliki na bok i wziąć się na poważnie do roboty.

10 komentarzy:

 1. Heh, taki ból niestety w tej dziedzinie :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Będzie dobrze :) Kto, jeśli nie Ty zda ten egzamin? ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bocian jest importerem Stamperii na Polskę:)) On dystrybuuje towar z Włoch na pomniejsze sklepy, elementy biżuteryjne również ma ze Stamperii, stąd te ceny, skoro jak mówisz, rzemień kosztuje u nich prawie tyle co skórzane buty, znaczy ten rzemyk nie jest od naszych górali, tylko też prosto z Włoch przyjechał i oclili go z 400% razy:)Tyle gwoli informacji , a teraz do nauki moja droga, do nauki!!!:))Pozdrawiam, życzę samych piąteczek:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kto, jak nie Ty i kiedy, jak nie teraz. Dasz radę. Ucha do kury. Alleluja, i do przodu! Co Cię nie zabije... to na pewno spróbuje jeszcze raz :)

  Trzymam mocno kciuki.

  Buziaki :*
  Mysza

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobrze będzie, trzymam kciuki !

  OdpowiedzUsuń
 6. Powodzenia, będę czekać na powrót do koralików :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Powodzenia. Tak sobie myślę, że jak już wrócisz z powrotem do koralików, to pewnie uderzysz ze zdwojoną siłą;) Aż się boję jakie tu śliczności zobaczę :) Jeszcze raz Powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dasz radę. Ja w tej chwili cierpię z okazji literatury angielskiej, która przez te dwa miesiące jakoś wcale nie stała się prostsza. Powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń